روزنوشت 31 مرداد!:)) 1391

سلام!لبخند

من بعد از یه قرن اومدم که برات بنویسم مامان جون وشرمنده چون خیلی گرفتار بودم و وقت نمیکردم!لبخندخجالتماچبغلخنده

خوب روزهای زیادی گذشته و اتفاق های زیادی افتاده!

وشیرین ترین مساله اینه که شما یکسال بزرگتر شدی و شمع 4 سالگی رو فوت کردی و من و بابا مهدی هم 34 سالگی رو!

وآقای اسدی بابای نازنین دوست صمیمی من از دنیا رفتن که روحشون شاد!

ومامان خاله بهاره (دوستی که اینجا پیداش کردیم) هم فوت شدن که روحشون شاد!

ویه حادثه تلخ که زلزله در آذربایجان بود که خیلی خیلی تلخ و ناگوار بود و خیلی دردناک!

واینکه من و تو روابطمون بهتر شده خدا رو شکر!

واوضاع شرکت هم خوبه یازم خدا رو شکر!

وبابایی یه تلاش ویژه انجام داده ،چون تو عادت داشتی تا چند روز پیش(چهارشنبه 25 مرداد)حتما باید روی پا میخوابیدی ومگر مواردی که خیلی خسته میشدی تا خودت خوابت ببره!اما از اون روز کم کم داری خودت میخوابی وخدا رو شکر خودت هم عادت کردی!

واما مامان امروز دلش خواست که بیاد و بگه که خیلی خوشحاله که پسر گلی مثل تو داره وخیلی هم خدا رو شکر میگه و برای همه بهترینها رو آرزو میکنه!

/ 1 نظر / 17 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345527901.92